Ünvan / Ad Soyad :  
Telefon :  
E-mail :    
Bilgi İstediğiniz Ürünler :  
Çalıştığınız Sigorta
Şirketleri :
Güvenlik Kodu

BİZE ULAŞIN
detaybg

SigortaPro Web Sitesi Yöneticiliği
Web siteniz uyumuyor! 7 gün 24 saat acenteniz için çalışıyor!
Uyeol

SigortaPro Web Sitesi Yöneticiliği
Bir web sitesi sahibi olmanın, gerçek bir mağaza sahibi olmaktan hiçbir farkı yok. Onu yönetmenin de. Müşterilerinizin güler yüzle karşılanması, yenilikler bulması, ihtiyacına uygun ürün ve hizmetlere kolayca ulaşması Web sitesi yöneticisi ile hayal değil. 

Hem tasarım, hem içerik, hem de stratejik planlarınızın web sitenize uygulanması Acenteniz için atanacak olan Web Sitesi Yöneticisi sayesinde artık çok kolay.

İçerik güncellemeden e-pazarlamaya dek web siteniz için tüm ihtiyaçlarınıza uygun çözümler, Web sitesi yöneticisi ile yapacağınız haftalık düzenli toplantılarda planlanacak, ve bir önceki hafta yapılan çalışmalar raporlanacak.

Bu düzenli Web toplantıları sayesinde sizin de kendinizi profesyonel bir web sitesi yöneticisi gibi hissetmenizi sağlamak için her türlü hazırlığı yaptık.

Artık size düşen sadece işinizi geliştirmek, acentenizi büyütmek ve daha çok satış yapmak adına fikir üretmek, vizyon geliştirmek olacak. Çünkü biz geri kalan işleri sizin için deneyimli uzmanlarımız ile yapıyor, sizin için çalışıyoruz. 

BAŞVUR

Ünvanı / Ad Soyad :  
Telefon :  
E-mail :    
Bilgi İstediğiniz Ürünler :  
Çalıştığınız Sigorta
Şirketleri :
Güvenlik Kodu
Bilişim Akademisi

ANKET

Sosyal Medya’nın sigorta sektöründeki marka bilinirliliğini artırdığına inanıyor musunuz?E-BÜLTEN ÜYELİĞİ

Kullanım şartlarını okudum ve kabul ediyorum.