Ünvan / Ad Soyad :  
Telefon :  
E-mail :    
Bilgi İstediğiniz Ürünler :  
Çalıştığınız Sigorta
Şirketleri :
Güvenlik Kodu

BİZE ULAŞIN
detaybg

SigortaPro Sosyal Medya Pazarlama
Sosyal Medya ile daha geniş kitlelere hemen ulaşın!
Uyeol

SigortaPro Sosyal Medya Pazarlama
Gelişmiş sosyal medya uygulamaları ile hedef kitlenizin size gelmesini beklemek yerine sizin onlara kolayca ulaşmanız zaman ve maliyetten kazanmanızın yanı sıra sigortapro ile pazarlama etkinliğinizi artırır… 

Artık tüm sektörler ve profesyoneller sosyal medyanın gücünü kabul ediyor. Dünyanın büyük küçük tüm markaları daha fazla kişiye ulaşabilmek, demografik özelliklerine göre hedef kitlesini daha net seçebilmek ve en önemlisi faaliyetlerini fonksiyonel şekilde raporlayabilmek için sosyal medya'yı aktif olarak kullanıyor. Ya siz? Siz ve acenteniz neden yeni dünya düzeninin bu ilham verici uygulamalarından pozitif şekilde faydalanmayasınız?

Pazarlama dünyasının dijital devrim ile birlikte girdiği değişim sayesinde kurallar artık baştan yazılıyor. Durmaksızın gelişen tüm sosyal medya ağlarını sizin adınıza takip eden, tüm güncellemelerinizi yapan, sizi eğiten, öğreten ve yeni düzene dahil eden sigortapro ile artık acentenizin web sitesinin de kurumsal kimliğinizin de sosyal medya içinde hak ettiği yeri edinmesi kolay.

Marka bilinirliğinizi artırmak, kurumsal itibarınızı korumak ve yükseltmek ilkelerinden yola çıkarak size ve acente sitenize özel hazırlanan Acerpro sosyal medya hizmetleri sayesinde en etkili biçimde yeni iletişim dünyasının içinde yer alacak uzmanlığınızı konuşturacaksınız.

Ayrıca;
"Markamın takipçileri kimler? Ya onların arkadaşları? Sosyal medya özelinde gerçekleştirdiğim pazarlama ve reklam kampanyası ile kaç kişiye ulaşıyorum? Sosyal medya ağımın etkisi ne? Yarattığım etkiyi, müşterilerimin harcama eğilimi ve marka bağlılığıyla ne oranda ilişkilendiriyorum?" gibi soruların yanıtlarını anlık olarak alabilecek ve ölçümleme ile raporlama yapabileceksiniz. 

BAŞVUR

Ünvanı / Ad Soyad :  
Telefon :  
E-mail :    
Bilgi İstediğiniz Ürünler :  
Çalıştığınız Sigorta
Şirketleri :
Güvenlik Kodu
Bilişim Akademisi

ANKET

Sosyal Medya’nın sigorta sektöründeki marka bilinirliliğini artırdığına inanıyor musunuz?E-BÜLTEN ÜYELİĞİ

Kullanım şartlarını okudum ve kabul ediyorum.