Ünvan / Ad Soyad :  
Telefon :  
E-mail :    
Bilgi İstediğiniz Ürünler :  
Çalıştığınız Sigorta
Şirketleri :
Güvenlik Kodu

BİZE ULAŞIN
detaybg

SigortaPro CRM
Tüm kanalları ve süreçleri bir arada yönetebileceğiniz sigortacılığa özel CRM sistemi.
Uyeol

SigortaPro CRM

Her kurum hedef kitlesinin ne istediğini bilmek ister. Bu yüzden CRM( Customer Relation Management) araçlarını kullanmak çok önemlidir. Tüketici iç görüsünü keşfetmek , müşterinizin işlerini daha verimli takip edebilmek ve kusursuz bir hizmet sunmak için CRM sistemlerini daha etkin kullanmak istemez misiniz?  SigortaPro sayesinde size özel CRM çözümlerine ulaşmak artık mümkün!

İnternetin nimetlerinden kurumunuz ve markanız neden yararlanmasın ki ? Web tabanlı sistemlerin 24 saat ulaşılabilir olması, düşük maliyet avantajı sayesinde markanızı daha ileriye taşıyabilirsiniz. SigortaPro marka itibarınızı size özel geliştirdiği Sigorta CRM sistemleri ile yukarıya taşır.

SigortaPro CRM’de ne mi var?

Gerçek zamanlı raporlama sistemi, kullanıcı performans ölçümlemeleri, iş bildirimleri, iş süreç  ve bilgilerini kayıt altına alabilme, satış süreçleri , yenileme süreçleri  ve  operasyonel süreçleri takip edebilme gibi bir sürü hizmet elinizin altında… Ayrıca B2B ve B2C sistemlerine entegrasyonu sağlanmış çözümlerimiz ve deneyimli, konusunda uzman ekibimizle hayatınızı kolaylaştırmayı vaat ediyoruz. Artık müşteri bilgilerinizi kolayca kaydetmenizi, iş akışını istediğiniz zaman istediğiniz yerde düzenleyecek sistemlerle, kullanıcı dostu uygulamalarla SigortaPro hizmetinizde.

BAŞVUR

Ünvanı / Ad Soyad :  
Telefon :  
E-mail :    
Bilgi İstediğiniz Ürünler :  
Çalıştığınız Sigorta
Şirketleri :
Güvenlik Kodu
Bilişim Akademisi

ANKET

Sosyal Medya’nın sigorta sektöründeki marka bilinirliliğini artırdığına inanıyor musunuz?E-BÜLTEN ÜYELİĞİ

Kullanım şartlarını okudum ve kabul ediyorum.