Ünvan / Ad Soyad :  
Telefon :  
E-mail :    
Bilgi İstediğiniz Ürünler :  
Çalıştığınız Sigorta
Şirketleri :
Güvenlik Kodu

BİZE ULAŞIN
detaybg

SigortaPro Online Sigorta Platformu (B2B)
SigortaPro Online Sigorta Platformu, acente kullanıcılarına saniyeler içerisinde tek ekrandan, prim ve teminat bazında karşılaştırmalı teklifler hazır
Uyeol

SigortaPro Online Sigorta Platformu (B2B)

SigortaPro; acente kullanıcılarının operasyon yükünü azaltan, müşterilerin teklifleri kıyaslamalı şekilde incelediği, satış operasyonlarının hızlandığı bir sistem artık size bir tık uzakta. 

Ticaretin kuralları yeniden yazılıyor. Bu teknolojiyle birlikte,  her kullanıcı çalıştığı sigorta şirketlerinin fiyatlarına tek bir ekrana girdikleri bilgiler ile saniyeler içinde karşılaştırmalı olarak sahip olabilecek. Peki sizin markanız bu sürecin neresinde? İşte bu sorunun cevabı SigortaPro ile Online Sigorta Platformu dünyasına katılma kararınızda yatıyor.

Size özel çözümler geliştiren SigortaPro sayesinde satış operasyonlarınızdan maksimum verimi alırken zamandan da tasarruf edeceksiniz. Ayrıca  müşteri arşivi, online satış modülü, üstün raporlama sistemi, potansiyel modülü  ile çapraz satış imkanınızı arttırması sadece birkaç özelliği. Bunlar gibi ihtiyacınıza yönelik bir çok hizmete SigortaPro ile ulaşın. Bu kolaylıklarla birlikte size sadece işinizden keyif duymak ve projeler üretmek kalıyor.


  • Müşteri verileri nerede tutuluyor ? Sigortapro serverların da tutuluyor.
  • Platformda ip kısıtlaması var mı ? İstenildiği taktirde ip kısıtlaması yapılabiliyor.
  • Sigortapro ekranlarında alınan teklifler kendi acente partajın da oluşuyor mu ? Evet, alınan bütün teklifler acente partajlarınız üzerinde oluşur ve sigorta şirketi ekranlarından da bu tekliflere ulaşılabilir.
  • Sigortapro ekranından, poliçeleştirme yapabilecek miyim ?  Evet SigortaPro ekranlarında poliçeleştirme yapılabiliyor.

BAŞVUR

Ünvanı / Ad Soyad :  
Telefon :  
E-mail :    
Bilgi İstediğiniz Ürünler :  
Çalıştığınız Sigorta
Şirketleri :
Güvenlik Kodu
Bilişim Akademisi

ANKET

Sosyal Medya’nın sigorta sektöründeki marka bilinirliliğini artırdığına inanıyor musunuz?E-BÜLTEN ÜYELİĞİ

Kullanım şartlarını okudum ve kabul ediyorum.