Ünvan / Ad Soyad :  
Telefon :  
E-mail :    
Bilgi İstediğiniz Ürünler :  
Çalıştığınız Sigorta
Şirketleri :
Güvenlik Kodu

BİZE ULAŞIN
detaybg

SigortaPro OFFICE 365
Ofisiniz buluta taşıyoruz. İhtiyacınız olan tüm yazılımlar artık bulutta .
Uyeol

SigortaPro OFFICE 365
Office 365, Microsoft tarafından sağlanan e-posta ve takviminize her yerden erişebileceğiniz, Office dokümanlarınızı (Word, Excel, PowerPoint vb.) web üzerinden düzenleyebileceğiniz, anlık mesajlaşma ve görüntülü sesli konferans yapabileceğiniz, dosyalarınızı paylaşabileceğiniz bir bulut platformudur. 

Microsoft'un Office 365 ürünü sayesinde, sunucu donanım ve yazılım yatırım maliyetleri olmadan, kullanacağınız kişi kadar ödeyerek Microsoft Exchange ™ , Microsoft Lync ™, Microsoft SharePoint ™ ve Office Web Apps hizmetlerini anında kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Dilerseniz bilgisayarınızda kullandığınız Office yazılımını da bu hizmete dahil edebiliyorsunuz. 

Microsoft Office 
Office 365, bildiğiniz Office yazılımını hem daha kolay hale getiriyor hem de diğer kişilerle ortak çalışmanızı sağlıyor. 

E-Posta ve Takvim
Office 365 sayesinde eposta ve takvimlerinize bilgisayarınızdan, web üzerinden ve mobil cihazınızdan erişebilirsiniz. 

Anlık mesajlaşma, konferans ve uzaktan denetim
Office 365 ile gelen Lync sayesinde çalışma arkadaşlarınızla anlık mesajlaşabilir, görüntülü ve sesli konferans yapabilir, hatta masa üstünüzü paylaşabilirsiniz.

Web Sitesi
Office 365 SharePoint ile gelen içerik yönetimli profesyonel web sitenizi hemen açabilirsiniz.

Dosya paylaşımı ve döküman yönetimi
Office 365 SharePoint kullanarak, iş arkadaşlarınızla dökümanlarınız üzerinde ortak çalışabilir ve döküman yönetimi sistemi yapılandırabilirsiniz.

Mobil erişim
Office 365 neredeyse tüm mobil cihazlar ile uyumlu şekilde çalışır. Verilerinize istediğiniz yerden erişerek performansınızı ve verimliliğinizi arttırır.

Office Web Uygulamaları
Word, Excel, Power Point gibi tüm Office dökümanlarınızı online oluşturabilir, düzenleyebilir ve saklayabilirsiniz.

Emniyet ve Güvenlik
Microsoft verilerinizi güvende ve gizli tutmaya yardımcı olur.

Office 365 Nedir? Microsoft Office'ten farkı nedir?

"Office 365" Lync web konferansı ve işletmeler için Exchange Online barındırılan e-posta ve SkyDrive'da ek çevrimiçi depolama alanı ve ev için Skype konuşma süresi gibi Internet (bulut hizmetleri) üzerinden etkinleştirilen diğer üretkenlik hizmetlerinin yanı sıra Office uygulamalarına erişimi kapsayan abonelikler anlamına gelir. Birçok Office 365 planı, kullanıcıların birden fazla bilgisayara ve cihaza yükleyebileceği Office uygulamalarının masaüstü sürümünü de içermektedir. Yalnızca çevrimiçi olan Office 365 planları belirli iş gereksinimleri için mükemmel bir çözümdür ve Office'in en son sürümünün masaüstü sürümleri, Office 2010, Office 2007 (biraz sınırlı işlevlerle birlikte), Mac için Office 2011 ve Mac için Office 2008 ile uyumludur. Tüm Office 365 planları aylık veya yıllık olmak üzere abonelik temelinde ödemelidir. "Microsoft Office" alışılmış üretkenlik yazılımlarımız için halen kullandığımız addır. Office paketleri geleneksel olarak Word, Excel, PowerPoint ve Outlook gibi uygulamaları içermekteydi. Tüm yeni Office paketleri (örneğin, Office Standard 2013) bu uygulamaların en son sürümlerini içerir. Bu paketler yalnızca bir kişisel bilgisayara yüklenebilir ve Office 365'te bulunan herhangi bir bulut tabanlı hizmetle birlikte gelmez.

Office 365 bendeki Office kopyasıyla çalışır mı?

Office 365 en iyi Office, Office 2010 ve Mac için Office 2011'in son sürümleriyle çalışır. Office 365; Office 2007 ile biraz sınırlı işlevlerle çalışır. Elinizde Office'in önceki bir sürümü varsa, Office 365'i kullanabilmek için Office'in daha yeni bir sürümüne yükseltme yapmanız gerekir ya da Office'in en son sürümünü içeren birçok Office 365 planından birine abone olabilirsiniz. Aboneliğinizin parçası olarak Office'in en yeni sürümünü almaya ek olarak, otomatik güncelleştirmeleri de alacaksınız ve böylece Office'iniz her zaman güncel kalacaktır.

Office 365 için Internet erişimi gerekir mi?

Tüm Office 365 planlarını yükleyip etkinleştirmek ve abonelik hesabınızı yönetmek için Internet erişimi gerekir. Ayrıca, e-posta, konferans, BT yönetimi ve diğer hizmetler dahil olmak üzere Office 365 bulut üretkenlik hizmetlerine erişmek için de Internet bağlantısı gerekir. Birçok Office 365 planı aynı zamanda Office'in, Office 365 Küçük İşletme Ekstra ve Office 365 Kurumsal E3 gibi masaüstü sürümünü de içerir. Office uygulamalarının masaüstü sürümüne sahip olmanın avantajlarından biri de, çevrimdışı çalışabilmeniz ve gelecek sefer Internet'e bağlandığınızda tüm çalışmalarınızın otomatik olarak eşitleneceğini, böylece belgelerinizin güncel olup olmadığı konusunda endişelenmeniz gerekmeyeceğini bilmenizdir. Masaüstü Office sürümünüz de otomatik olarak güncel tutulur ve Internet'e bağlandığınızda yükseltilir, böylece çalışmanıza yardımcı olacak en yeni araçlara sahip olursunuz.

Bulut nedir?

"Bulut", kuruluşunuzun dışında barındırılan web tabanlı bilgisayar hizmetlerini açıklamak için kullanılan kolay bir ifadedir. Bulut tabanlı hizmetleri kullandığınızda, BT altyapınız mülkiyetinizin dışında (şirket dışı) bulunur ve evinizde ya da işletmenizde (şirket içi) muhafaza ettiğiniz bir sunucuda bulunmak yerine, üçüncü bir tarafça muhafaza edilir (barındırılır). Örneğin, Office 365 ile, bilgi depolama, bilgiişlem ve yazılımlar Microsoft'un sahibi olduğu sunucularda bulunur ve uzaktan yönetilir. Her gün kullandığınız birçok hizmet bulutun bir parçasıdır ve web tabanlı e-postadan mobil bankacılığa ve çevrimiçi fotoğraf deposuna kadar her şey bu kapsama girer. Altyapının çevrimiçi veya "bulut" ortamında bulunması sayesinde bilgisayar, tablet, akıllı telefon veya Internet bağlantısı olan diğer herhangi bir cihaz dahil hemen her yerden erişim sağlayabilirsiniz.

Office 365 kaç kullanıcıyı destekler?

Office 365 üst düzeyde özelleştirilebilir ve tek kişilik bir işletmeden on binlerce kullanıcısı bulunan şirketlere kadar her ortamı destekleyebilir:
  • Office 365 küçük işletme planları, 10'a kadar çalışanı olan şirketlerde en iyi performansı sağlar ve en çok 25 kullanıcıya kadar barındırabilir. 
  • Orta Ölçekli İşletmelere Yönelik Office 365, 11 ila 250 çalışanı olan şirketlerde en iyi performansı sağlar ve en çok 300 kullanıcıya kadar barındırabilir. 
  • Office 365 kurumsal planları, tek bir kullanıcıdan 50.000 üzeri kullanıcıya kadar farklı büyüklüklerdeki kuruluşlara uygundur.

BAŞVUR

Ünvanı / Ad Soyad :  
Telefon :  
E-mail :    
Bilgi İstediğiniz Ürünler :  
Çalıştığınız Sigorta
Şirketleri :
Güvenlik Kodu
Bilişim Akademisi

ANKET

Sosyal Medya’nın sigorta sektöründeki marka bilinirliliğini artırdığına inanıyor musunuz?E-BÜLTEN ÜYELİĞİ

Kullanım şartlarını okudum ve kabul ediyorum.