Ünvan / Ad Soyad :  
Telefon :  
E-mail :    
Bilgi İstediğiniz Ürünler :  
Çalıştığınız Sigorta
Şirketleri :
Güvenlik Kodu

BİZE ULAŞIN
detaybg

SigortaPro Email Pazarlama
Müşterisinin e-posta kutusuna mektup gönderip, okunduğunu ve ilgilenildiğini görmeyi kim istemez?
Uyeol

SigortaPro Email Pazarlama
Web sitenizdeki yeni içeriklerinizi, acentenizin pazarlama mesajlarını, düzenli bilgilendirmelerinizi, indirim ve kampanyaları hedef kitlenize ulaştırmanız için size özel kusursuz bir posta sistemi hazırladık. İsteyen?

İş dünyasının en çok tercih ettiği, ekonomik ve pratik pazarlama hizmetlerinden biri olan toplu e-mail gönderim servisi AcerMail acentelere fonksiyonel bir çözüm sunmanın yanı sıra kullanıcılara göre özelleştirilebilen paneli ve kullanıcı dostu yapısı ile istenilen zamanda kolayca e-posta gönderilerinin hazırlanıp, hedef kitleye ulaştırılmasını sağlıyor.

Gönderim yaptığınız kampanyaların başarısını ölçebiliyor hatta duyurularınızın kaç kişiye gönderildiği, ne kadarının okunduğu, en çok hangi ürün veya servisle ilgilenildiği ve ne kadar geri dönüş aldığı, detaylı raporlama sisteminden rahatlıkla incelenerek kalıcı raporlar tutmanızı da sağlıyor.

Strateji ve planlama, içerik geliştirme, tasarım ve uygulama hizmetlerinin hazırlığının dışında uzman sigortapro ekibi acentenize özel altyapı oluşturma, gönderim, sonuçların değerlendirilmesi, analiz, takip ve danışmanlık servisleri de sunuyor.

BAŞVUR

Ünvanı / Ad Soyad :  
Telefon :  
E-mail :    
Bilgi İstediğiniz Ürünler :  
Çalıştığınız Sigorta
Şirketleri :
Güvenlik Kodu
Bilişim Akademisi

ANKET

Sosyal Medya’nın sigorta sektöründeki marka bilinirliliğini artırdığına inanıyor musunuz?E-BÜLTEN ÜYELİĞİ

Kullanım şartlarını okudum ve kabul ediyorum.