Ünvan / Ad Soyad :  
Telefon :  
E-mail :    
Bilgi İstediğiniz Ürünler :  
Çalıştığınız Sigorta
Şirketleri :
Güvenlik Kodu

BİZE ULAŞIN
detaybg

SigortaPro Arama Motoru Pazarlama
Şaka değil; hizmet ve acente arayanın kendiliğinden gelip sizi bulmasını sağlıyoruz!
Uyeol

SigortaPro Arama Motoru Pazarlama
Sigorta hizmetine ihtiyaç duyan veya sorusuna yanıt almak için profesyonel bir acente arayan potansiyel müşterinizin 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak bulunabilir olmanızı sigortapro kolayca sağlar…

Hiç tanımadığınız, daha önce iletişime geçmediğiniz ve acentenizin varlığından bile haberi olmayan birinin önüne çıkıp "merhaba" demenizi ve kendinizi tanıtmanızı internet dünyasına açılan ana yollar olan arama motorları sağlıyor.

Organik arama diye adlandırılan, bir bireyin kendiliğinden ihtiyacına yönelik aramaya yaptığı anda karşısına hemen çıkmak, üst sıralarda fark edilmenizi sağlamak için arama motorlarının referansını sigortapro sizin adınıza alır, acentenizi görünür yapar ve derhal vitrine çıkmanızı sağlar. Acentenizin web sitesi için her türlü optimizasyonu ve uygulama hizmetini sağlar. Dilerseniz sizin adınıza reklam verir, hedef kitlenize uygun planlama yapar.

Web sitenize arama motorları üzerinden gelecek olan ziyaretçi sayısını maksimuma çıkarmak, hızlı ve anlık ölçümleme seçenekleri ile yatırım getirinizi en yükseğe çıkarır.

Hedef kitlenizin size ulaşmasını sağlayan ve sonuç olarak acentenize fayda üreten zor gibi görünen tüm teknik mühendislik ihtiyaçlarınızı sizin ekibiniz gibi çalışan uzmanlar ile kolayca çözüme ulaştırır. 

BAŞVUR

Ünvanı / Ad Soyad :  
Telefon :  
E-mail :    
Bilgi İstediğiniz Ürünler :  
Çalıştığınız Sigorta
Şirketleri :
Güvenlik Kodu
Bilişim Akademisi

ANKET

Sosyal Medya’nın sigorta sektöründeki marka bilinirliliğini artırdığına inanıyor musunuz?E-BÜLTEN ÜYELİĞİ

Kullanım şartlarını okudum ve kabul ediyorum.