Ünvan / Ad Soyad :  
Telefon :  
E-mail :    
Bilgi İstediğiniz Ürünler :  
Çalıştığınız Sigorta
Şirketleri :
Güvenlik Kodu

BİZE ULAŞIN
detaybg

SigortaPro Acente İnternet Şubesi (B2C)
Geleceği bugünden yakalayın. Müşterilerinize sigortacılık hizmetlerini internet siteniz üzerinden sunabilirsiniz.
Uyeol

SigortaPro Acente İnternet Şubesi (B2C)

Dünya internetin keşfiyle temelden değişti. Sigorta sektörünün de bu süreçte ilerlemek için bir strateji geliştirme ihtiyacı doğdu. Bu olguyu fark eden SigortaPro siz acentelere yepyeni fırsatlar vaat ediyor. SigortaPro zamandan ve maliyetten tasarruf etmenizi sağlayan, sizin ve müşterilerinizin taleplerine uygun çözümlerle karşınızda!

Hepimiz için zaman çok önemli. Hepimiz her gün bir yerlere yetişmeye çalışırken, bir taraftan da talep ettiği hizmet ya da ürünü anında bulmayı bekliyor. Böyle bir dünyada rekabet etmek için dijital dünya içerisinde efektif biçimde bulunan markalar bu süreçten kazançlı çıkıyorlar. SigortaPro olarak, sizin için geliştirdiğimiz çözümlerimiz ve uzman ekibimizin sunduğu hizmetlerle siz de bu dünyadan uzak kalmayın!

B2C hizmeti ile internet sitenizden, müşterilerinize online sigortacılık hizmeti sunmanın farkını yaşayın. Müşterileriniz, internet siteniz üzerinden sigorta teklifi alabilecek, kredi kartı ile poliçesini satın alabilecek ve anında poliçesine ulaşabilecek. 

SigortaPro ile  siz de hedef kitlenizi genişletirken sanal dünyaya imzanızı bırakın. SigortaPro , size özel projelerle şirketinize bereketi,  müşterinize ise daha bilinçli tercih ve daha kolay ulaşım imkanı verecek. Sigorta sektörünün dijital dünya ile entegrasyonu sayesinde markanız kazançlı çıkacak.

  • Kredi Kartı ile poliçeleştirme yapılabiliyor mu ? Evet yapılabiliyor.
  • Sigortapro ekranlarında alınan teklifler kendi acente partajın da oluşuyor mu ? Evet, alınan bütün teklifler acente partajlarınız üzerinde oluşur ve sigorta şirketi ekranlarından da bu tekliflere ulaşılabilir.

BAŞVUR

Ünvanı / Ad Soyad :  
Telefon :  
E-mail :    
Bilgi İstediğiniz Ürünler :  
Çalıştığınız Sigorta
Şirketleri :
Güvenlik Kodu
Bilişim Akademisi

ANKET

Sosyal Medya’nın sigorta sektöründeki marka bilinirliliğini artırdığına inanıyor musunuz?E-BÜLTEN ÜYELİĞİ

Kullanım şartlarını okudum ve kabul ediyorum.